*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Umetni lasje

Go down 
+12
[tassa]
miia
miaw^
Murderous
adiee
×iJUSTwannaDIE×
CooKieE<3
barbie*
barbi`
Summer
kajcii`
Katty
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 4:49 pm

miia je napisal/a:
adiee je napisal/a:
marcela ti maš take božanske lase ja x) . . pa tak dugee zaljubljen !!

hehe.. hvaLa :*

np Wink .
Nazaj na vrh Go down
staar*
Začetnik/ca
Začetnik/ca
staar*


Število prispevkov : 77
Location : Ptuuii.*
Registration date : 29/07/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimePon Sep 29, 2008 10:59 pm

ijaas sn melaa fuul dolgo umetne lase..Pa sem bla 4 ure pa pou pr frizerki kerr sma mele neke težave zaraje vsadkov...Amm plačala sem 35o€ čeprau mi je delala teta sao simple(frizerski studio)stanee pa je reklaa da bo tistih 250€ še ona doplačala.... afro Ammm ti ko si reklaa da bi raijš za cote porablla...se strinjaam s kajo...Maam jih prek preveč Neeem kam nai kai dam ker v 3 omarah ni veeč prostora. Neutral Ma seej sem to doblaa kr tak ko sem si 1x zmisla da bi šla teto pozdraut v sttudio ko sem bla v Qlandii...Pa sem rekklaa am not da bi meela lase podalšane pa je Ati reko kot vedno Jaa. afro afro No uživite. ajdeeee.*
Nazaj na vrh Go down
staar*
Začetnik/ca
Začetnik/ca
staar*


Število prispevkov : 77
Location : Ptuuii.*
Registration date : 29/07/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimeTor Sep 30, 2008 10:04 pm

Marceelaa...Ma ti maaš Najleepše lasee od vseeeh...Pa žee itaq Sii Naijleepšaaa...hh. Very Happy [center]Suhica mojaa.RTMFFFFF.
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 27, 2008 11:57 pm

Jss sm si dala zdej 3 podaLškee Piinki<33. Tko dober priidee. waaaa zaljubljen zaljubljen zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
sarchy
Najstnik/ica
Najstnik/ica
sarchy


Število prispevkov : 183
Registration date : 26/09/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimeTor Okt 28, 2008 9:54 am

nimam pa tudi ne razmišlam de bi jih mela
rajš bi mela kratke
Nazaj na vrh Go down
marin.Ćk*
Najstnik/ica
Najstnik/ica
marin.Ćk*


Število prispevkov : 168
Age : 29
Registration date : 31/10/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 1:54 pm

kajcii` je napisal/a:
Umetni lasje - Page 2 Ccl-neimen


ewo ga . še ena slika lasekou .. to je najnovejša zaj Very Happy .. Razz . // hvala za kompliment, ćeprau mi kratki ne pašejo Smile

lej tak je .. mam kolegico ko to dela .. in mi je naredla z 4.imi paketi ( 1oo las ) .. v salonu bi za to plaćali okrog 45o - 6oo € . jas sem dala samo 21o € kr jo pać poznam Smile .. tak da meni se je ful splaćalo .. 45o € pa za lase ziher ne dam Very Happy .. delala mi je 2 uri .. pa še postrigla pol ( postopoma ) & je to to Very Happy .. zaj mam not dolžino 45 cm .. ko si bom mogla dat ven, si grem delat pa 55 cm .. bomo vidli kak bo Very Happy

fuuł sii łuušna* sram  hahaa
Nazaj na vrh Go down
*kitty*
Dreamer
Dreamer
*kitty*


Število prispevkov : 653
Age : 36
Registration date : 28/07/2008

Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitimeTor Nov 11, 2008 2:04 pm

jaz tud razmišljam o tem da bi si dala lase podalšat tam do pol hrbta Smile
sam ko bom do mal več keša prišla hahaha
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Umetni lasje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Umetni lasje   Umetni lasje - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Umetni lasje
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Umetni nohti
» Dougi ali kratki lasje?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: Girls Fun Club :: Lasje-
Pojdi na: