*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 unfeasible

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
unfeasible
Začetnik/ca
Začetnik/ca
unfeasible


Število prispevkov : 95
Registration date : 30/07/2008

unfeasible Empty
ObjavljaNaslov sporočila: unfeasible   unfeasible I_icon_minitimeSre Jul 30, 2008 2:56 pm

ime mi je Nina .... foLk pa me ponavadi kliče nincH, ninikA, nincHolina..  hahaa ( kaj vse ne spravijo skup.. kHm .. hehe Wink ) ... stara sem 16 rojstni dan pa mam 13.3. ( ja prav si uganla RIBA sem po horoskopu Smile )
obsedena sem .. s PLESOM sploh modernom, jazzom in hip hopom ( obožujem Blake-a Mcgratha, če gleda kira dancelife bo vedla o kom govorim ..  hahaa )  hahaa .. tut treniram že 9 let sram ... no sicer glede love... zaljubljen ...trenutno sem samska Very Happy .. resne zveze?? ne hvala. sem bla že tam pa sem ugotovila da me je tip po 2 letih ( vmes sma šla 3 krat narazn... zakaj?? hmm še sama nevem ) prevaral tolkokrat da sem nehala štet.. No ampak okej to je mimo...  hahaa ...hvalabogu lol! hehe ...
no hodim na Drugo gimnazijo v Mariboru.. nisem piflarka study ....
pijača?? .. obužujem alkoholne koktajle ( ne pijem vina, piva .. pa drugega alkohalo.. sej zato pa mi pravijo, da sem high Rolling Eyes .... pač nočem kozlat vsaki petek al pa soboto ... pale Very Happy ....
cigareti??... ko pišemo matematiko pridejo prav...  hahaa hahaha ... drugače pa ne kadim redno.... flower .... no to je vglavnem vsee o meni .. I love you ....  hahaa
.. aja še moj moto: you are stronger than u realize and wiser than u know. What was once ur life is know ur legend Smile


Nazadnje urejal/a unfeasible Pet Avg 01, 2008 7:55 am; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

unfeasible Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: unfeasible   unfeasible I_icon_minitimeSre Jul 30, 2008 3:15 pm

Luštn opiseek. Dobrodošlaa..* zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
unfeasible
Začetnik/ca
Začetnik/ca
unfeasible


Število prispevkov : 95
Registration date : 30/07/2008

unfeasible Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: unfeasible   unfeasible I_icon_minitimeČet Jul 31, 2008 11:06 am

tnxy sram
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





unfeasible Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: unfeasible   unfeasible I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
unfeasible
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: NAŠI DRAGI ČLANI :: Predstavitve-
Pojdi na: