*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Razlika v letih

Go down 
+16
miia
sandrica22
[tassa]
miaw^
NiiNčiii
adiee
LoLiipoP`girL
×iJUSTwannaDIE×
barbi`
*kitty*
unfeasible
kajcii`
barbie*
Summer
Katty
Katka**
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
sandrica22
Začetnik/ca
Začetnik/ca
sandrica22


Število prispevkov : 78
Registration date : 31/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hei   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 04, 2008 8:58 pm

jaz pa sem v starejšega za 6 let.On pa mene sploh ne opazi Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimePet Avg 15, 2008 4:01 am

Jas sem "sraLa" z enim pet Let starejšim od mene.. še februarja.. drugače pa mam zaj tri LEta starejšega.. mLajši meni nisp vrei..ker so mi preotročji..sicer so izjeme normaLno ne..
Nazaj na vrh Go down
Tjaša*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 20
Registration date : 19/08/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 19, 2008 1:55 pm

noo jas pa sem bla z najstarejšim do zdaj 21 letnim.... moj fant zdaj pa je star 16 redface ahhh kak ga mam rada hihi
Nazaj na vrh Go down
TJAŠA13G
Dreamer
Dreamer
TJAŠA13G


Število prispevkov : 645
Age : 29
Location : kisovec
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 19, 2008 2:05 pm

NO....Js MaM PrjAteLijco ki jE StArA 14 Pa jE hOdla z 12 LetNIKOM vAM POVEm SploH skup NIsta pasalA pa ŠE onJO niUPAL Še za RoKo pRiJet KAJ šele POljubiT hahaha
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 19, 2008 2:34 pm

pri nama ni neevm kake vlke razlike . sam dve leti Very Happy
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 19, 2008 3:47 pm

miia je napisal/a:
Jas sem "sraLa" z enim pet Let starejšim od mene.. še februarja.. drugače pa mam zaj tri LEta starejšega.. mLajši meni nisp vrei..ker so mi preotročji..sicer so izjeme normaLno ne..


eni so otročji ja... eni so pa že zreli. tak ko en ko gre zaj v 9. pa bol zrelo zgleda kot pa kiri od naših zaj ko grejo v 1. letnik Very Happy
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 13, 2008 11:36 pm

zaj je od mene 2 leti starejšii
Nazaj na vrh Go down
*kitty*
Dreamer
Dreamer
*kitty*


Število prispevkov : 653
Age : 36
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimePon Nov 03, 2008 2:36 pm

eh ne met mlajših od sebe ker so nekateri preotročji za svoja leta!!!!jaz mam v glavnme rada starejše od mene Smile Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 9:18 pm

jas tui . punce prej dozorijo zato bom si jas poiskala ko bo 2-4 leta starejši do mene . nix majn . pa nix več Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*kitty*
Dreamer
Dreamer
*kitty*


Število prispevkov : 653
Age : 36
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeČet Nov 13, 2008 4:46 pm

men je trenutno všeč fant k je 5let starejši od mene,pa še na isti dan mam roj.dan kot on!! sram mežika  hahaa
Nazaj na vrh Go down
K.L <3
Start*
Start*



Število prispevkov : 1
Registration date : 30/12/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 30, 2008 1:19 pm

Jaaz sem Zaljubljjjeeenaaa v soseedaaa kii jee 3 leetaa starejšii... in njemu seee taa 3 leetaa zdijo Zeloo velikoo... ampak čee sem jaz 14 on pa 17 mislim daaa nii tako hudoo... alii paaač No
Embarassed Smile zaljubljen Loovee you L.V.O <3
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 30, 2008 8:55 pm

men je tui en fšeč 3 leta starejši in se mu zdi da sn premŁada za njega.. ko pa gŁedam . da je ena punca starejša od fanta 10 let . pa sta skup . pa neem no .. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Razlika v letih - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razlika v letih   Razlika v letih - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Razlika v letih
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zanosila pri 5 letih

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: ULICA SANJ :: Ljubezen-
Pojdi na: