*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Piercing v popku

Go down 
+12
Summer
*kitty*
zebra
JesseMcLoveU
Kaich
miia
[tassa]
*GirL*
adiee
tanya
Annie *
Katty
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 12:57 pm

Ga ma kteera?. bii ga meelaa??
Tiste k mate. vas je boolel?. karkoLi.

*ko js bi fuul fuul mela Cool
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
Annie *
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 11
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 2:32 pm

Jaz ga imam dve leti. Smile Blo je tko .. preden mi je nardila sem mela nekakšno 10 minutno "predavanje" o negi in tko. In sem blo tok živčna da sploh nisem poslušala. Ko sma šli v tisto sobo mi je z flomastrom narisala pikice in jas sem bila cela potna in sem se tresla. Ko sem se vlegla sem še komaj dihala. Ko pa sem videla 1o cm iglo pa sem omedlela, ker imam feeejst hud strah pred iglami. In sploh nisem bila prisotna, potem pa me spravi k sebi huda skeleča bolečina. Sej ne boli tok, ampak tisto dejstvo da mi ženska z iglo dela luknjo skozi popek je grozno. Potem pa samo zaslišim evo konec sva. Bila sem ful ful ponosna na sebe. Če bi mogla it še enkrat, ne bi upala. Ampak zdaj ga imam in mi je všeč!
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 2:34 pm

Js sm bla zrawn kolegiice ko ji je deLuu. najprej ji je tko pikico nariidu pa se je ulegla pa je z kleščim prjeu pol pa iglo porimnu čez. sej tko sm mal brala po forumih drugih. in pravjo d ne boolii. sam mal zapeče. to je itak normalno. pa mnde se zna kr fajn zagnojit pa to. po kolkem cajtu si si pa zamenjala uhan?
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 3:00 pm

maš kako sliko od pirsa?... če maš nalimi tjaa pod slike pirsov. Cool
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
Annie *
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 11
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 4:19 pm

Mislim da komaj čez kake 4 mesece.
Nazaj na vrh Go down
tanya
Start*
Start*



Število prispevkov : 5
Registration date : 01/08/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimeSob Avg 02, 2008 11:24 am

js bi ga full mela in ga tut bom...drugo leto maja...pa sm se mau pozanimala kk je s tem...razkužiš z fiziološko in ne z alkoholom...alkohola se ne sme dajat na sveže rane. je pa še ena krema ( bepanthen plus). Ene kao full boli eni sploh ne čutijo...to nwm kk je sm briga me...meni je to lepo in si ga bom dala pa tud če bo full bolelo.Very Happy
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePet Avg 08, 2008 5:49 pm

jas bi ga tudi fuul mela Very Happy , či si ga bom dala delat si bom ga menda pri 16ih Wink .
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimeTor Avg 12, 2008 1:21 pm

jas pa neem . zato ker to bi nai fuul bolelo . in neem . om vidla ko om starejša Smile
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePet Avg 15, 2008 5:16 pm

Js sm bla pred dvema dnevoma in sm si dala. Boolii sploh ne. ko ti igla prebode kože mejčken zapeče ampak res ni krize. Tko da tiste k bi ga rade mele pa vas je strah zrd bolečiine ne odlašajte... k se boste same seb pol smejale kok vas je lahka sploh blo tolk strah. K res nii hudo. in še Leepo je pol k maš piirs. pa če bo kira šlaa povejte kok je bloo zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:15 am

moja sestrična ga je mela. pa ji je oni bivši fant nekak jo je ruknoo z glavo pa ji ga je vun vtrgalo
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:17 am

uu..to pa je bed..kako gLavo te ma afro
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:17 am

ekasto Very Happy pa je zahaklo z enim ekom. hec
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:18 am

ahhahaha.. vem da je hec ja.. bogi on ne.. afro
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:22 am

sej si je bogi ja. ampak svija je tud. če se sestrična ni smela mazat, pirsingov met, tatoojev met. pa nič ona pa ga je mela rada tak pa mu je izpolnla želje :S pol jo je pa pusto pa drugo najdo. pa lao ma vse. pa še otroka ji je narejo
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:30 am

kaaj?tvoja sestrična je torej noseča??koLko pa je stara?? Shocked affraid
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:31 am

ne. ona nova punca. sn malo čudno napisala ja. ni noseča moja sestrična. 20 je stara
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:34 am

aija..nova..še sreča ne ?.. samo se sta si sama kriva..ke pa se nea veta zaščitit.. škoda za otroka ne affraid
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:38 am

ja sreča ja. valda da sta si ja. samo mislim da je pol šla splav delat.
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 12:48 am

aija.. niam komentara ne Smile.. ej..samo midve sma res drugo temo kr vdarLe..še dobro da nisma na temi piercing v popku ..hehe afro
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 1:21 am

hoho ja Very Happy


ne. jaz niam piercinga v popku Very Happy
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 1:31 am

haha..jas tui ne.. niti se mi ne Lušta trenutno .. haha afro
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:04 pm

men se tut neja neke Very Happy neem. se je lepo pa to. samo nebi ga mela.. mogoče pa si kdaj premislim Very Happy
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:40 pm

ja saj.. vedno si LAhko premisLiš ne.. meni dobro zgLeja pa vse..samo mi ni do njega.. prepogost je že Wink
Nazaj na vrh Go down
Kaich
Dreamer
Dreamer
Kaich


Število prispevkov : 511
Age : 30
Location : Slovenija
Registration date : 18/08/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimeSre Avg 20, 2008 9:35 am

Nimam uhana v popku in me trenutno tut ne vleče, dabi ga mela hihi
Nazaj na vrh Go down
JesseMcLoveU
Najstnik/ica
Najstnik/ica
JesseMcLoveU


Število prispevkov : 132
Registration date : 20/08/2008

Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 12:31 pm

Kaich je napisal/a:
Nimam uhana v popku in me trenutno tut ne vleče, dabi ga mela hihi
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Piercing v popku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercing v popku   Piercing v popku I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Piercing v popku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» piercing v nosu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: ULICA SANJ :: Piercing & Tatoo-
Pojdi na: