*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 True love <3

Go down 
+8
TJAŠA13G
Princess Caspian
adiee
miia
Katty
Kaich
*GirL*
Katka**
12 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Katka**
Začetnik/ca
Začetnik/ca
Katka**


Število prispevkov : 69
Age : 31
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 6:45 pm

Verjamete v "pravo ljubezen" ? Saj vete..da sta 2 človeka ustvarjena en za drugega... I love you


Jas nwm no..mogoče je ,ampak jo le redki najdejo.
Kaj mislite? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 7:47 pm

Katka** je napisal/a:
Verjamete v "pravo ljubezen" ? Saj vete..da sta 2 človeka ustvarjena en za drugega... I love you


Jas nwm no..mogoče je ,ampak jo le redki najdejo.
Kaj mislite? Very Happy


strinjam s tabo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kaich
Dreamer
Dreamer
Kaich


Število prispevkov : 511
Age : 30
Location : Slovenija
Registration date : 18/08/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 7:58 pm

Jst se tut strinjam z vama hihi
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 8:01 pm

hmmm vrjamem pa nevrjamem. neki umes no... redki soo čee sooooo.... Drugač pa sej ti si lahk ustvarjen drug za drugiga.. sam učas pač pride kej umes ane. In pol končaš z nekom. Zrd ene stvariii, ko če se nebi napriumer zgodiila bi še ostala skupi. Tak jee. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimePet Avg 22, 2008 2:24 am

*Katiii* je napisal/a:
hmmm vrjamem pa nevrjamem. neki umes no... redki soo čee sooooo.... Drugač pa sej ti si lahk ustvarjen drug za drugiga.. sam učas pač pride kej umes ane. In pol končaš z nekom. Zrd ene stvariii, ko če se nebi napriumer zgodiila bi še ostala skupi. Tak jee. Rolling Eyes

ja saj.. danes več ne verjamem v true Love.. verjamem samo za te stare pare.. ko so po 30-40 Let aL pa več poročeni.. pa bojo do smrti skup Lej..drugače pa ne..jas osebno..
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeNed Avg 24, 2008 10:47 pm

Katka** je napisal/a:
Verjamete v "pravo ljubezen" ? Saj vete..da sta 2 človeka ustvarjena en za drugega... I love you


Jas nwm no..mogoče je ,ampak jo le redki najdejo.
Kaj mislite? Very Happy

verjamem . . ampak kot si rekla , jo le redki najdejo . . .
Nazaj na vrh Go down
Princess Caspian
Admin
Admin
Princess Caspian


Število prispevkov : 164
Age : 29
Registration date : 22/08/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeNed Avg 24, 2008 10:53 pm

jaz verjamem.... samo jo res redki najdejo.
Samo vsaka punca upa da jo bi našla in jaz vsaki privoščim pravo in iskreno ljubezen
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:27 am

jas nea verjamem.. verjamem samo v privLačnost,strast in zatreskanost.. to pa je tui vse z moje strani. kak kdo ne.,.
Nazaj na vrh Go down
TJAŠA13G
Dreamer
Dreamer
TJAŠA13G


Število prispevkov : 645
Age : 29
Location : kisovec
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 11:48 am

jas pa verjamem v to<3.lejte..na sveti je 3 miljarde moških in vsaki je 1 usojen.narejen je prav za njo Wink najprej nism verjela v to zdei pa I love you
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:57 pm

Js tak prawwim. dokler nebom dožiivela tega nebom vrjelaaa Smile
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
TJAŠA13G
Dreamer
Dreamer
TJAŠA13G


Število prispevkov : 645
Age : 29
Location : kisovec
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeTor Avg 26, 2008 10:08 am

itak pa če punca ne najde pravga fanta med 3 miljardami moških,ji pa ostane še 3 miljarde žensk... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSre Avg 27, 2008 3:17 pm

TJAŠA13G je napisal/a:
itak pa če punca ne najde pravga fanta med 3 miljardami moških,ji pa ostane še 3 miljarde žensk... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha hahaha . . v tem primeru ( sem vsaj jas ) rajši samska hahaha hahaha
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSre Avg 27, 2008 3:24 pm

haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy
Nazaj na vrh Go down
JesseMcLoveU
Najstnik/ica
Najstnik/ica
JesseMcLoveU


Število prispevkov : 132
Registration date : 20/08/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 28, 2008 3:54 pm

miia je napisal/a:
*Katiii* je napisal/a:
hmmm vrjamem pa nevrjamem. neki umes no... redki soo čee sooooo.... Drugač pa sej ti si lahk ustvarjen drug za drugiga.. sam učas pač pride kej umes ane. In pol končaš z nekom. Zrd ene stvariii, ko če se nebi napriumer zgodiila bi še ostala skupi. Tak jee. Rolling Eyes

verjamem samo za te stare pare.. ko so po 30-40 Let aL pa več poročeni.. pa bojo do smrti skup Lej..drugače pa ne..jas osebno..

enako
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeČet Avg 28, 2008 3:55 pm

cheers
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 12:44 am

miia je napisal/a:
haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy

nene nam weselja jemlji no ;D . . to nam razlagaj ko mo že 5o let poročene , te mo mogoče wedle za ke se gre ;P . . oz . te nam lahko veselje jemleš kome , prej NE ! ;D hahaha
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSob Avg 30, 2008 12:52 am

adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy

nene nam weselja jemlji no ;D . . to nam razlagaj ko mo že 5o let poročene , te mo mogoče wedle za ke se gre ;P . . oz . te nam lahko veselje jemleš kome , prej NE ! ;D hahaha

se ti neje veseLja jemLem =) če samo resnico povem.. ej adii če boš ti poročena 50 Let.. mi povej.. da ti čestitam.. hahaha
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSob Avg 30, 2008 1:15 am

miia je napisal/a:
adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy

nene nam weselja jemlji no ;D . . to nam razlagaj ko mo že 5o let poročene , te mo mogoče wedle za ke se gre ;P . . oz . te nam lahko veselje jemleš kome , prej NE ! ;D hahaha

se ti neje veseLja jemLem =) če samo resnico povem.. ej adii če boš ti poročena 50 Let.. mi povej.. da ti čestitam.. hahaha

hahaha hahaha . . oke no pejest let , to je še kar douga doba Very Happy . . ampak . . no v glavnem ti bom sporočla ja Wink hahaha hahaha
Nazaj na vrh Go down
miia
Dreamer
Dreamer
miia


Število prispevkov : 606
Age : 30
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSob Avg 30, 2008 5:51 pm

adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy

nene nam weselja jemlji no ;D . . to nam razlagaj ko mo že 5o let poročene , te mo mogoče wedle za ke se gre ;P . . oz . te nam lahko veselje jemleš kome , prej NE ! ;D hahaha

se ti neje veseLja jemLem =) če samo resnico povem.. ej adii če boš ti poročena 50 Let.. mi povej.. da ti čestitam.. hahaha

hahaha hahaha . . oke no pejest let , to je še kar douga doba Very Happy . . ampak . . no v glavnem ti bom sporočla ja Wink hahaha hahaha


haha.. deaL Cool hahaha
Nazaj na vrh Go down
adiee
Dreamer
Dreamer
adiee


Število prispevkov : 588
Age : 29
Registration date : 29/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSob Avg 30, 2008 6:04 pm

miia je napisal/a:
adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
adiee je napisal/a:
miia je napisal/a:
haha.. adii hvaLa enako..

true Love ne obstaja. za mene smao privLačnost pa strast pa to.. ker.. metuLjčke čutiš samo prve tri mesce po povprečju.. poL pa več ni zatreskanosti.. je že boL navada na nekoga.. to je meni bedarija.. še toti babice pa dediji niso skup iz Ljubezni..ampak zato ker so ceLo živLjenje že skup.. .LoL Very Happy

nene nam weselja jemlji no ;D . . to nam razlagaj ko mo že 5o let poročene , te mo mogoče wedle za ke se gre ;P . . oz . te nam lahko veselje jemleš kome , prej NE ! ;D hahaha

se ti neje veseLja jemLem =) če samo resnico povem.. ej adii če boš ti poročena 50 Let.. mi povej.. da ti čestitam.. hahaha

hahaha hahaha . . oke no pejest let , to je še kar douga doba Very Happy . . ampak . . no v glavnem ti bom sporočla ja Wink hahaha hahaha


haha.. deaL Cool hahaha

pirat you got it ! Cool
Nazaj na vrh Go down
TJAŠA13G
Dreamer
Dreamer
TJAŠA13G


Število prispevkov : 645
Age : 29
Location : kisovec
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeNed Sep 14, 2008 2:05 pm

miia je napisal/a:
cheers
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
kajcii`
Dreamer
Dreamer
kajcii`


Število prispevkov : 521
Location : mb :*
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeNed Sep 14, 2008 2:06 pm

hehe cheers
Nazaj na vrh Go down
*GirL*
*Girls & Boys Fan Club*
*Girls & Boys Fan Club*
*GirL*


Število prispevkov : 1250
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeNed Sep 14, 2008 3:32 pm

hehe Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
[tassa]
Dreamer
Dreamer
[tassa]


Število prispevkov : 643
Registration date : 31/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSre Sep 17, 2008 12:05 am

ne kr love smrdi :S broken
Nazaj na vrh Go down
*kitty*
Dreamer
Dreamer
*kitty*


Število prispevkov : 653
Age : 36
Registration date : 28/07/2008

True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitimeSre Sep 17, 2008 10:23 am

kai true love ne obstaja? hahaha seveda obstaja ko nekoga spoznaš in z njim preživiš nekaj let in ko se odločita da si bosta ustvarila dom in družino in skleneta da bosta za vedno drug ob drugem potem jaz temu res pravim prava in večna ljubezen!!!kot pika na i pa to potrdi poroka.....

sam ve ste še mlade in imate še čas poiskati true love Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





True love  <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: True love <3   True love  <3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
True love <3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: ULICA SANJ :: Ljubezen-
Pojdi na: