*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Upraši--odgovor. :))

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSob Maj 12, 2012 4:52 pm

Tole sm ustvarla kr vem, da ma fuuuł punc pa tut fantov velik uprašanj (about Łoove zaljubljen ) na katere iščejo odgovor. confused redface upam da vm bo ta stran pomagala pr problemih. hihi
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ???   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSob Maj 12, 2012 11:08 pm

no moje 1. uprašanje... Question
pač je tko da majo moji sarši kmetijo mnjah ... a mislte da me pač fnt nebi maru kr živim na kmetiji(pa tut pomagam seveda)?? al pa da nebi hodu z mano kr mu bi blo pač nerodn in bi se mu drugi frendi posmehoval. res nevem pomagite mi.!! Exclamation to me zanima kr še nikol nism mela fanta pa tud pruga poljuba še ne. No broken

Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSre Jul 04, 2012 12:08 am

če bi biu tvoj fnt bi te meu rd takšno kokr si ane, kokr, da je važn kje ti žviš. Wink nemore mu bit bed hallo pol ni taprau. !!
drgač pa glede poljubou ane sej se boš kmau vrjem. :DD če se še nisi ti puvem da je ful fajn filing. *_*
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSre Jul 04, 2012 10:50 am

ej hvalaaa. zdej mi je res en mudel fuuuuuuuuuuuuuuul ušeč- ful je prjazn, luškan... med poukom ga naskrivaj gledam in pol k me on pogleda se začne tko mal smešn kremžt da se začnem na pouuno smejat. Very Happy hahaha jst sm ga že usa žuična uprašala za valeto, pa je reku da mogoče sam da nč nima proti. hmm no pol je pa tle še ena plat zgodbe. ta fnt je od moje bff bratranc in se non-stop okol nje druž--> jst sm pa itak zmer zravn nje. učas se uprašam če je to zard mene al pa zarad nje- kaj mislš Question Question kko mu nj jst pokažm/povem da mi je on ful ušeeč.? zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeTor Jul 10, 2012 11:26 am

glede valete upam da bosta skp.
drgač pa to da če je od tvoje bff bratranc pa njo mau sprašuj kej o njem pač zard mene ji lohk tut puveš da ti je ušeč in use Wink ona nej ti pa mau pumaga če je res tvoja tok dobra frendica. ;*
upam da bosta gdaj skp. Wink
če pa ne si boš pa itak druzga najdla sej ni sam on najlepši. :DD
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSre Jul 11, 2012 10:36 am

hvala. sm ji že povedala da mi je on tko fuuul ušeč :DD hihi hihi
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeNed Jul 22, 2012 10:49 pm

ali že kaj veš če si ti tudi njemu ?? Wink
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitimeSob Avg 04, 2012 3:59 pm

pol sm ji rekla nj mu ne pove. Shocked
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Upraši--odgovor.  :)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Upraši--odgovor. :))   Upraši--odgovor.  :)) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Upraši--odgovor. :))
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nasveti kako dobiti fanta

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: ULICA SANJ :: Chat-
Pojdi na: