*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kajjcek *

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
princess`
Začetnik/ca
Začetnik/ca
princess`


Število prispevkov : 68
Age : 29
Location : tabor :*
Registration date : 28/07/2008

kajjcek * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kajjcek *   kajjcek * I_icon_minitimeTor Jul 29, 2008 1:26 am

sem kaja x) .. roj. dan mam 26.6. Wink torejj .. je ze mimo x) zivim itq da u mb.ju x) pred 5.imi leti smo se iz centra preselili na tabor * ce povem po resnici mi je biu na zacetku bed (ampak sem bla se mala) tk d zdj mi ni zau .. tu se vec dogaja Wink pa vec frendou je pa too x) .. sem srecno samska .. x) ce povem po resnici mi ni nekaj do resnih zvez x) .. na ii2 mam napisano da si za eno noc .. ampak doro kaj se nea tk sao rece ? Smile vglavnem .. nekaj takega ja Smile nea mi gnjavi z nekim enim letom pa to x) .. kr te jih vecina itq pofuka pa gre x) stara sm 14 .. torej sm se osnovna Smile jebat ga =) se ne sekiram Very Happy .. torej fukala se nisem x) mam se cajt Wink verjami . :* bom zj en× ziher ;* hah` mam se eno leto v osnovni dalje grem pa tk verjetno na tretjo x) .. sem v pricakovanju kondomov iz amerike .. za prvi fuk .. ITAK .. hahaha . sploh neem ce je kaka razlika ampak omo vidli ne ? x) .. ko se spomnim onih for iz gz.ja se me mine do lajfa res .. opisek for my lubika bubika .. micika macika .. itd. ma ja no sej je kul ;D . haha .. vsec mi je ce me kdo objame .. x) res :$` .. mam brudera malega .. novembra bo star 3 leta <33 mam tut mami <3 je frizerka drugace pa trenutno podaljsuje nohteke .. ati je tut tu ja Wink dosti je v tujini kr dela x) .. ampak sej je fajn vcasih malo oddiha .. bit sama doma z bruderom & mami =* .. rada se kregam & mam hantle Wink odkar so pocitnice sm se kr fejst spremenila zaradi dolcenih probelmou doma . Smile tk da nisem vec ona kaja ko je se junija bla Wink nea vec vsaki frendici napisem loveu al karkoli .. vbistvu nea vec nobeni .. kr je ta beseda zgubila pomen Wink .. frendi so zto da jih mas rad in NE zto da jih ljubis -.- haloo ? kam je sau ta svet ;D .. vglavnem oni res najbolsi so mi karin, sejjchi, vida * , špelyy , leon pa mogoce se kaki ;D <3 morm it majka gnjavi ze Wink hah ...
ce te se kaj zanima Wink .. msn mam x) tut foneka * pa skype tut :*
aja pa ful mi pomenijo frendi oni res pravi Wink ne neki fejkeri .. x)
Nazaj na vrh Go down
Katty
Admin
Admin
Katty


Število prispevkov : 953
Age : 31
Location : Celje
Registration date : 27/07/2008

kajjcek * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kajjcek *   kajjcek * I_icon_minitimeTor Jul 29, 2008 1:30 am

eeej fuull fuull fuul lepp opiiseeemm zaljubljen zaljubljen zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
https://girls.forum-canada.net
princess`
Začetnik/ca
Začetnik/ca
princess`


Število prispevkov : 68
Age : 29
Location : tabor :*
Registration date : 28/07/2008

kajjcek * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kajjcek *   kajjcek * I_icon_minitimeTor Jul 29, 2008 1:01 pm

hvala :* neki sm na hitro spacala x) <3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kajjcek * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kajjcek *   kajjcek * I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kajjcek *
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: NAŠI DRAGI ČLANI :: Predstavitve-
Pojdi na: