*Girls & Boys Fun Club*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Girls & Boys Fun Club*

Klub fantov in deklet
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nasveti kako dobiti fanta

Go down 
+7
padly95
Pelii.*
*GirL*
TJAŠA13G
[tassa]
adiee
Princess Caspian
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Katchy
Start*
Start*



Število prispevkov : 2
Registration date : 06/07/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ljubezeen   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 4:19 pm

heej!
mene zanima kaj naj neredim ker mi je neki fant zelo všeč,veliko smo skupaj zunaj,pogovarjava se in zdi se mi da ga preveč gledam.ampak njemu je všeč moja najbolša prijateljica,ki se tudi tipka z njim.vendar ona ima fanta,nevem ali naj ga kliknem na fb-ju ali naj mu pošljem sms vendar nič od tega neupam saj meje potem naslednji dan ga strah pogledat.prooooosim hitro odgovorte.
aja pa njegove dve sestrice bi tud rade d bi biu on z mojo bf,moja bf pa neve da mije ušeč no saj ne d mi je took sam ve da mije zlo hud pato ampak strah meje povedat ji..
PROSIM HITRO ODGOVORTE SAJ SEM ZELO ZALJUBLJENA!!!<3
Nazaj na vrh Go down
Katchy
Start*
Start*



Število prispevkov : 2
Registration date : 06/07/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 06, 2012 4:20 pm

Maya:* je napisal/a:
pač je tko da majo moji sarši kmetijo ... a mislte da me pač fnt nebi maru kr živim na kmetiji(pa tut pomagam seveda)?? al pa da nebi hodu z mano kr mu bi blo pač nerodn in bi se mu drugi frendi posmehoval. res nevem pomagite mi.!! to me zanima kr še nikol nism mela fanta pa tud pruga poljuba še ne.

broken pale Crying or Very sad

če te ima fant zares rad mu nebo mar za kmetijo.priporočam ti da poljub vadiš na roki ker fantje so taki da te odjebejo samo zaradi kissa lahko:))
veliko sreče in čimhitreje dobi njegov poljub<3
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeTor Jul 10, 2012 11:31 am

Katchy je napisal/a:
heej!
mene zanima kaj naj neredim ker mi je neki fant zelo všeč,veliko smo skupaj zunaj,pogovarjava se in zdi se mi da ga preveč gledam.ampak njemu je všeč moja najbolša prijateljica,ki se tudi tipka z njim.vendar ona ima fanta,nevem ali naj ga kliknem na fb-ju ali naj mu pošljem sms vendar nič od tega neupam saj meje potem naslednji dan ga strah pogledat.prooooosim hitro odgovorte.
aja pa njegove dve sestrice bi tud rade d bi biu on z mojo bf,moja bf pa neve da mije ušeč no saj ne d mi je took sam ve da mije zlo hud pato ampak strah meje povedat ji..
PROSIM HITRO ODGOVORTE SAJ SEM ZELO ZALJUBLJENA!!!<3

pomoje je pametno da ti to svoji frendici poveš, njemu pa da ma ona fanta ti mu pa lahko prek fbja puveš da ti je hud al karkoli že ti je. Wink upam da si tut ti njemu čene si boš pa že koga druzga najdla vrjem. ;*
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 5:04 pm

Katchy je napisal/a:
Maya:* je napisal/a:
pač je tko da majo moji sarši kmetijo ... a mislte da me pač fnt nebi maru kr živim na kmetiji(pa tut pomagam seveda)?? al pa da nebi hodu z mano kr mu bi blo pač nerodn in bi se mu drugi frendi posmehoval. res nevem pomagite mi.!! to me zanima kr še nikol nism mela fanta pa tud pruga poljuba še ne.

broken pale Crying or Very sad

če te ima fant zares rad mu nebo mar za kmetijo.priporočam ti da poljub vadiš na roki ker fantje so taki da te odjebejo samo zaradi kissa lahko:))
veliko sreče in čimhitreje dobi njegov poljub<3

am... nvm kaj nj nardim. al nj ga na fb-ju klinm pa mu povem da mi je on fuul ušeč... have no idea! on je men tak srčk. cjoooo non-stop se pr pouku z njim spogledujem, k me pogleda se pa kr stopim. <33 kaj nj mu sploh napišm, kko nj načnem pogovor s kero temo? ma pa take svetle laskee pa uči rjave tko k mleča čokolada. njegove slike non-stop gledam. cjooo zalublena sm na pounoo. rada bi mu to povedala pred mojim dopustom, da mu mogoče še kartico pošlm. :DD
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeNed Jul 22, 2012 11:03 pm

maja !
jst bi ga na tvojm mestu kliknla. Wink)
puvej mu use pa upam da bo kj iz tega. lohk bo pa odreageru kokr en k sm mu jst puvedala pa me je začeu ignorerat,...
nevem kakšn je tko da če mislš da ti nebi zameru mu puvej.
začneš pa lahko kr ž pozdravom ( hei, oj,... ) pol mu pa puvej da mu morš neki puvedat pa da upaš da ti nau zameru al pa kej tazga. in se mu pol izpoveš. Wink
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeSob Avg 04, 2012 4:14 pm

moustache3 je napisal/a:
maja !
jst bi ga na tvojm mestu kliknla. Wink)
puvej mu use pa upam da bo kj iz tega. lohk bo pa odreageru kokr en k sm mu jst puvedala pa me je začeu ignorerat,...
nevem kakšn je tko da če mislš da ti nebi zameru mu puvej.
začneš pa lahko kr ž pozdravom ( hei, oj,... ) pol mu pa puvej da mu morš neki puvedat pa da upaš da ti nau zameru al pa kej tazga. in se mu pol izpoveš. Wink
mam VELK problem. Exclamation jst sm nega uprašala za valeto in sva mnde že zmenjena. mene je pa fuuuuuuuuŁŁŁ strah da če bo kj med nama da pol nou na valeti z mano plesu. poznam velik takih primerov. kaj misl kdo drug. al nj mu povem al ne. mnjah
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 1:07 pm

če bo kej med vama valda da bosta skp plesala. :DD
pr ns u šoli je biu en par k sta bla skp to in na valeti sta skp plesala. ,) tko da nwm zkj nebi. edin če se kej skregata pa tko. Smile
pol je pa prublem. sej čene si pa kkšnga frenda prpelš. bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Maya:*
Začetnik/ca
Začetnik/ca



Število prispevkov : 13
Age : 25
Registration date : 05/05/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 6:08 pm

moustache3 je napisal/a:
če bo kej med vama valda da bosta skp plesala. :DD
pr ns u šoli je biu en par k sta bla skp to in na valeti sta skp plesala. ,) tko da nwm zkj nebi. edin če se kej skregata pa tko. Smile
pol je pa prublem. sej čene si pa kkšnga frenda prpelš. bounce bounce
glih tega se bojim. problem ne smemo jih prpelat :(
Nazaj na vrh Go down
moustache3
Začetnik/ca
Začetnik/ca
moustache3


Število prispevkov : 28
Age : 25
Location : ljubljana - moste
Registration date : 07/04/2012

Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 09, 2012 6:27 pm

kaj a ti to resno. mi pa kumot. Wink)
grozn je to Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasveti kako dobiti fanta   Nasveti kako dobiti fanta - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nasveti kako dobiti fanta
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako se predstaviti
» Kako sexy ste?
» Kako se arta?!
» Kako dolgo ste se najdlje poljubljali?
» PredLogi kako bi Lahko narediLi ta forum boLj aktiven in uporaben :)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Girls & Boys Fun Club* :: ULICA SANJ :: Ljubezen-
Pojdi na: